Veet pre vás

Objavte Veet : Veet pre vás

Produkty Veet sú stvorené špeciálne tak, aby bez ohľadu na typ vašej pleti bola výsledkom zamatovo hladká pokožka. Pomôžeme vám vybrať riešenie vašej epilácie pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov v pohodlí vášho domova.

Či už potrebujete presnú aplikáciu v malej oblasti, ako je oblasť slabín alebo obočia, rýchle a pohodlné riešenie, alebo hladkosť, ktorá vydrží až 4 týždne, vyberte produkt Veet, ktorý vám a vašim potrebám vyhovuje.

Hair removal cream je rýchly a bezbolestný spôsob, ako sa rozlúčiť s nežiaducim ochlpením. Naša receptúra oslabuje chĺpky, takže sa ľahko odlomia od pokožky, a obsahuje hydratačné prídavky pre ešte krajšiu pokožku.

Wax Strips odporúčame, pokiaľ hľadáte jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť dlhodobé výsledky. A navyše, s pravidelným voskovaním budú dorastajúce chĺpky jemnejšie, redšie a mäkšie.

Pre dlhodobé a profesionálne výsledky v pohodlí domova je horúci vosk alebo Easy Wax tou najlepšou voľbou a prináša až štyri týždne hebkosti!

A pokiaľ hľadáte prípravok na odstránenie chĺpkov na tvári, Veet poskytuje perfektnú kombináciu dlhodobých výsledkov a starostlivosti. Jednoducho použiteľné výrobky umožňujú naniesť presné množstvo vosku práve tam, kde ho potrebujete – na obočie, hornú peru a bradu.


Teraz stačí vybrať tú najlepšiu metódu! Skúste nájsť svoj prípravok Veet, ktorý vám pomôže dosiahnuť krásnu a zamatovo hladkú pokožku.