Tipy pre krásnu pokožku

Tipy : Tipy pre krásnu pokožku

Pokiaľ si chcete udržať pokožku krásnu, používaním Veet je to možné dosiahnuť. Ďalej odporúčame používať opaľovací krém, jesť vyváženú stravu, piť dostatok pitnej vody, vyhýbať sa stresu a dopriavať si kvalitný spánok. Tieto zásady vám pomôžu k žiarivejšej pleti a vy môžete vykročiť s dôverou.

Ultrafialové lúče môžu spôsobiť predčasné starnutie a poškodenie pokožky, takže sa chráňte pred UV žiarením tým, že budete používať ochranu proti slnečnému žiareniu. Je nevyhnutná a mala by sa stať súčasťou našej každodennej starostlivosti o krásu.

"
Všetci vieme, že by sme mali vypiť 6 až 8 pohárov vody denne. To je skvelý spôsob, ako si zaistiť krásnu pleť. Najmä v letných mesiacoch je obzvlášť dôležité telo hydratovať, pretože slnko, more a piesok pokožku vysušujú."

Skutočná krása vychádza zvnútra, takže sa snažte nenechať sa stresovať a vytvoriť si „svoj priestor“, aby bola vaša myseľ taká krásna ako vaše telo. To je skvelá príležitosť vyskúšať si rad Wax Strips, Warm Wax alebo Hair Removal Creams s krásnymi vôňami. Po použití budete pripravená ísť von, pretože máte zamatovo hladkú pokožku, a to bez ohľadu na váš typ pleti.