Objavte Veet Warm Wax

Objavte Veet : Objavte Veet Warm Wax

Veet Warm Wax je najlepšia voľba, keď máte čas a môžete sa nechať rozmaznávať. Pokožka zostane hladká a zamatovo jemná. Vaša pleť bude hodvábna až štyri týždne. Je to tá najlepšia voľba pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov v pohodlí domova – jednoducho nahrejte vosk buď pomocou mikrovlnnej rúry, alebo vo vodnom kúpeli. Opatrne vyberte a môžete začať. Aplikačná stierka má i praktický indikátor teploty. Budete presne vedieť, kedy má vosk bezpečnú teplotu na použitie. Je to ľahké! Profesionálne hladké výsledky, ktoré vydržia bez toho, aby ste museli opustiť dom! Teplý vosk funguje najlepšie na chĺpky dlhé 5 mm.

Skúste Veet Oriental Wax, inšpirovaný tradičnými receptúrami pre domáce, vysokokvalitné odstránenie chĺpkov s použitím cukrovej pasty. Priložené látkové prúžky je možné prať vo vode a po usušení znovu použiť. Alebo si vyberte Veet Stripless Wax. Je špeciálne navrhnutý s profesionálnymi prísadami. Vosk rýchlo schne a ľahko sa odstraňuje bez použitia pásikov – a vaše nežiaduce chĺpky s ním!

Teraz môžete ukázať svetu svoju hebkú pokožku!

Pre rýchle odstránenie chĺpkov alebo na veľmi krátke chĺpky použite Veet wax strips. Pokiaľ očakávate okamžité výsledky, ale depilácia nie je to pravé, Veet hair removal creams sú skvelé.


Tu nájdete kompletné inštrukcie, ako používať všetky výrobky. Máme pre vás tiež užitočné tipy a inštruktážne videá.